Golden Pixel photography
Golden Pixel photography
Nazywam się Mariusz Patalan. Od 4 lat zajmuję się profesjonalnie fotografią. Jeżeli szukacie fotografa ślubnego na wasze wesele zapraszam do kontaktu z moją firmą Golden Pixel Studio.

Wykonuję reportaże ślubne, weselne oraz plenery ślubne. Chętnie pracuje na terenie całej Polski ale także za granicą. Polecam się jako Fotograf na wesele i ślub w miastach Łomża, Zambrów, Ostrołęka, Kolno, Białystok, Ełk, Pisz, Suwałki, Augustów, Wysokie Mazowieckie. Zajmuję się również fotografią okolicznościową (chrzciny, komunię, urodziny), eventową na imprezach firmowych, portrety, fotografię reklamową, wnętrz, żywności, akt i buduar oraz studyjną.

Na stronie prezentuję swoje portfolio, galerię zdjęć ślubnych z podziałem na kategorie, przedstawiam zakres oferowanych usług oraz udostępniam formularz kontaktowy. Należę do Konsorcjum Fotografów Podlaskich. To grupa skupiająca niezależnych i profesjonalnych fotografów ślubnych z woj. podlaskiego. Dlatego też decydując się na współpracę ze mną, zapewniają sobie Państwo usługi wysokiej jakości, pełne zaangażowanie, oraz miłą atmosferę. Najlepszym potwierdzeniem moich słów jest zadowolenie i rekomendacje na mojej stronie dotychczasowych klientów.
wedding photography
Other projects
Portfolio
Portfolio
16
Golden Pixel photography
Łomża, Poland
Book online
Book your wedding online securely with PayPal or credit/debit card